Biz Kimiz ?

1996 yılında NB2 New Business Solutions markası ila başlayan internet maceramız 2006 yılında Monark Digital Solutions olarak isim değiştirmiştir. Şirketimiz adını logosunda bulunan, en uzun süre yaşayan ve en uzak mesafelere uçabilen monark kelebeklerinden almıştır. Her türlü sektörden farklı müşterilemize yüksek teknolojili, uzun süre kullanabilecekleri, web standartlarına uygun siteler hazırlıyoruz.

Sizde profesyonel bir yaklaşımla butik bir hizmet almak istiyorsanız, siteyi teslim edip ortadan kaybolan şirketler yerine, her zaman ulaşabileceğiniz bir internet çözüm ortağı arıyorsanız Monark Digital Solutions her zaman yanınızda.

Internet Siteleri, Web Tabanlı Projeler, Alışveriş Siteleri, Intranet ve Extranet Projeleri, Mobil Siteler ve E-Business alanında uzmanlaşmış olan firmamız, size özel haırladığımız projelerde tasarım, altyapı, programlama, danışmanlık, hosting, satış sonrası bakım ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Sizde profesyonel bir yaklaşımla butik bir hizmet almak istiyorsanız, siteyi teslim edip ortadan kaybolan şirketler yerine, her zaman arayabileceğiniz bir internet çözüm ortağı arıyorsanız Monark Digital Solutions her zaman yanınızda.